Nadchodzi czas podsumowań? Wszystkim grupom udało się zrealizować pomyślnie zaplanowane inicjatywy. Zadowoleni zarówno organizatorzy jak i odbiorcy życzliwych działań.

Tak duże zaangażowanie w projekt zasługuje na uroczyste podsumowanie, w związku z tym 12 grudnia w Auli Konferencyjnej Caritas przy al. Unii Lubelskiej 15 odbędzie się konferencja, podczas której wszystkie grupy inicjatywne wraz z animatorami będą miały okazję zaprezentować efekty swojej pracy innym grupom, nauczycielom oraz wszystkim osobom zaangażowanym w realizację projektu ?Lublin w sieci życzliwości 2013?.
Wszyscy członkowie grup, liderzy i animatorzy otrzymają certyfikaty oraz dyplomy potwierdzające udział w projekcie. Natomiast szkoły wraz z instytucjami i osobami, które udzieliły wsparcia przy realizacji przedsięwzięcia zostaną wyróżnione tytułem ?Ambasadora Życzliwości 2013?.
Zanim to jednak nastąpi, zapraszamy przedstawicieli wszystkich grup inicjatywnych odpowiedzialnych za przygotowanie prezentacji na konferencję, na szkolenie z autoprezentacji, które z pewnością ułatwi zarówno przygotowanie ciekawej prezentacji, jak i sam sposób przedstawienia swojego działania odbiorcom.
Szkolenie odbędzie się 30 listopada o godz. 10:00 w Lubelskim Centrum Aktywności Obywatelskiej przy ul. Leszczyńskiego 23. Zapraszamy 🙂

Konferencja Życzliwości 2013