Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO):
1) administratorem Twoich danych osobowych jest Fundacja Działań Edukacyjnych KReAdukacja (siedziba ? Krakowskie Przedmieście 13/7 , 20-002 Lublin, KRS: 0000317950).
2) Twoje dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji projektu ?Lublin w sieci życzliwości?. Podanie danych jest dobrowolne, niezbędne do realizacji projektu.
3) odbiorcą Twoich danych osobowych będą organy administracji publicznej lub inne instytucje, które współfinansują realizację projektu ?Lublin w sieci życzliwości?.
4) Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym podmiotom, nie będą również wykorzystywane w celach marketingowych (chyba, że wyraziłeś/wyraziłaś na to odrębną zgodę).
5) Twoje dane osobowe będą przechowywane przez okres do 5 lat po zakończeniu realizacji projektu.
6) posiadasz prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu.
7) masz prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uznasz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Formularz Animatora 2018